Hakkımızda

Andım Eryılmazlar Architecture, hem insan ihtiyaçları hem çevre duyarlılığını esas alan ve teknolojiden en iyi derecede yararlanan bütüncül ve etkili tasarımı hedefleyerek estetik, programatik, fonksiyonel, sosyal, ekonomik ve teknik unsurlarını bağlam, malzeme ve tektonik kalitelerini vurgulayarak dengelemeyi sağlayan çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Andım Eryılmazlar, orta ve lise eğitimini Girne 19 Mayıs Türk Maarif Koleji’nde tamamladıktan sonra Doğu Akdeniz Universitesi Mimarlık Fakültesi- Mimarlık Bölümü’ne başlamıştır. Mimarlık eğitimi süresince, her projesinde kendisinin en iyi potansiyelini gerçekleştirmeyi hedef edinmiş ve her zaman bir önceki projesinin üstüne çıkmaya çalışmıştır.

Şubat 2010’da İspanya’da "Antoni Gaudis' Buildings Workshop"una katılarak farklı vizyonlar kazanmayı amaç edinmiştir. 2011 Şubat ayında ise bu amacını sürdürmeye devam ederek, İtalya’da, "Foundazione Romualdo Del Bianco Understanding Brunelleschi Workshop"unu başarıyla sonuçlandırmıştır. Universite hayatı boyunca bir çok farklı seminer ve eğitimlere katılıp mezun olduktan sonra, İngiltere’nin Londra Şehrine giderek eğitimine devam etmiş ve ayni zamanda iş hayatına başlamıştır.İki yıl boyunca Os Designs & Partners Şirketinde tasarımcı ve mimar olarak çalışmıştır. Bu şirket ile avrupanın bir çok yeride ve Dubai’de çeşitli projelere imza atmıştır.

Andım Eryılmazlar, gerek İngiltere’de gerekse doğup büyüdüğü Kıbrıs’ta farklı tecrübeler kazandıktan sonra, Ekim 2017’de, bağımsız çalışmanın gücüne ve enerjisine inandığı için, kendi mimarlık ve dizayn ofisini kurmuş ve kendine has yorumuyla tasarımlarını yaratmaya devam etmektedir.

ARCHITECTURAL

PROJECT

DESIGN

IDEAS

SUCCESSFUL

PROJECTS